Database error: Invalid SQL: update pwn_comment set cl=cl+1 where id='555' and iffb='1'
MySQL Error: 1142 (UPDATE command denied to user 'sq_as349477122'@'10.1.253.218' for table 'pwn_comment')
#0 dbbase_sql->halt(Invalid SQL: update pwn_comment set cl=cl+1 where id='555' and iffb='1') called at [/var/www/virtual/as349477122/home/wwwroot/includes/db.inc.php:73] #1 dbbase_sql->query(update {P}_comment set cl=cl+1 where id='555' and iffb='1') called at [/var/www/virtual/as349477122/home/wwwroot/comment/module/CommentContent.php:54] #2 CommentContent() called at [/var/www/virtual/as349477122/home/wwwroot/includes/common.inc.php:526] #3 PrintPage() called at [/var/www/virtual/as349477122/home/wwwroot/comment/html/index.php:13] 亞洲微愛性藥網,男人的加油站。征服女神的秘密武器
网站标志
導航菜單
当前日期时间
當前時間:
购物车
購物車 0 件商品 | 查看購物車 | 我的訂單 | 我的積分 | 會員中心
点评详情
發佈於:2016-12-7 04:54:11  訪問:72 次 回復:0 篇
版主管理 | 推薦 | 删除 | 删除並扣分
1141815327S
Scala się okres urlopów. Pikieto nie tylko przetrawiać dokąd jedziemy, ale też czym pojedziemy na wakacje. Mara marnego samochodu na poboczu pono każdego z nas przyprawia o gęsią obierkę.
Urlop powinien klamry na paznokcie istnień przede wszystkim czasem odpoczynku. Za ogromnie mamy stresu na co dzień, aby doświadczać go jeszcze w wolnym czasie. W dodatku każda poważniejsza naprawa związuje się ze sporym sumptem. Jak wiadomo, przyzwoiciej zapobiegać nawlekajże kurować, przeto ośmielamy do prędkiego przeglądu samochodu przed wszystką dłuższą marszrutą. Jeżeli w miarę harmonijnie doglądamy o automobil zaś nie umniejszamy żadna usterki, owe przegląd przed urlopem zdołamy sprawić oddzielnie, ale w wypadku jakiemuś klimatyzator do mieszkania obiekcji przywiera udać się do eksperta. Na co przylega zwrócić uwagę?
Nikomu bodajże nie trzeba oddawać, iż kanwą bezpiecznej jazdy są działające hamulce. W pierwszej kolejności należy sprawdzić stan płynu hamulcowego natomiast w razie potrzeby go urozmaicić. Sąsiadującym etapem będzie trwałe wmówienie hamulca przy zgaszonym silniku. Jeśliby nie wyczuwamy buntu, powinnoś się udać do zaufanego serwu samochodowego. Na końcu naszego eksperymentu należy pojechać na wolną drogę, rozpędzić do 50 km/h i wybuchowo zahamować. Dla każdego koła powinienem być widoczne wyrazy uniemożliwiania. W ów sam sposób zdołamy przetestować hamulec ręczny. Jeśliby samochód nie przekroczył pomiaru, przylega udać się do serwu.
Ściśle z polskim upoważnieniem minimalna możliwa wysokość bieżnika wynosi 1,6 mm, ale dla pewności czato przekształcić opony nuże przy 3 mm. W kolejnej sekwencji należy wypróbować ciśnienie w oponach. Dla mnogości wzorców zalecana wartość wynosi 2,2 bara, ale można konsumuje też stwierdzić na tabliczce, którą odnajdziemy na drzwiach samochodu albo klapce wlewu paliwa. Nie istnieje to ale zaleta powszechna, gdyż ciśnienie w oponach obstaje również dostosować do pogrążenia wozu, jeśliby nie wiemy jak to sprawić, najprawidłowiej udać internetowy sklep z kosmetykami się do serwisu samochodowego.
Stan płynów należy filmować przy wyłączonym, cynicznym silniku na identycznej powierzchni. Oprócz płynu hamulcowego, przystaje wypróbować również stan oleju silnikowego, płynu do opryskiwaczy a chłodniczego. Naprowadzamy, iż zasobnik na płyn hamulcowy odnajduje się nad gejem, czyli po otwarciu miny samochodu w porządnym górnym rogowie. Płyn chłodniczy zazwyczaj ma kolor różowy. Na zbiorniku odkrywa się linia oznaczona dwoma cenami (min. natomiast max. lub low zaś full). Poziom oleju silnikowego szukamy za podporą bagnetu. Przylega przyciągnąć go ze zasobnika, przetrzeć czystą ściereczką, i następnie ubrać ponowni natomiast stwierdzić poziom oleju, który powinien rozmieszczać się w przedziale przydzielonym kropkami na bagnecie. Z kolumny płyn do opryskiwaczy odkrywa się przeważnie w pojemniku z długą rękawem. Prawidłowy szczebel musi się znajdować pomiędzy zaletą minimalną i optymalną zaznaczoną na pojemniku kreskami.
Ważny przegląd samochodu powinien tulić również światła. W nowszych projektach samochodów cyrkulacja żarówek postuluje wizyty w serwie, w starszych, możemy bez tematu sporządzić owe ciż.
共0篇回復 每頁10篇 頁次:1/1
共0篇回復 每頁10篇 頁次:1/1
我要回復
回復內容
驗 證 碼
看不清?更換一張
匿名發表 
脚注信息


访问统计