Database error: Invalid SQL: update pwn_comment set cl=cl+1 where id='626' and iffb='1'
MySQL Error: 1142 (UPDATE command denied to user 'sq_as349477122'@'10.1.253.218' for table 'pwn_comment')
#0 dbbase_sql->halt(Invalid SQL: update pwn_comment set cl=cl+1 where id='626' and iffb='1') called at [/var/www/virtual/as349477122/home/wwwroot/includes/db.inc.php:73] #1 dbbase_sql->query(update {P}_comment set cl=cl+1 where id='626' and iffb='1') called at [/var/www/virtual/as349477122/home/wwwroot/comment/module/CommentContent.php:54] #2 CommentContent() called at [/var/www/virtual/as349477122/home/wwwroot/includes/common.inc.php:526] #3 PrintPage() called at [/var/www/virtual/as349477122/home/wwwroot/comment/html/index.php:13] 亞洲微愛性藥網,男人的加油站。征服女神的秘密武器
网站标志
導航菜單
当前日期时间
當前時間:
购物车
購物車 0 件商品 | 查看購物車 | 我的訂單 | 我的積分 | 會員中心
点评详情
發佈於:2017-1-30 21:18:15  訪問:93 次 回復:0 篇
版主管理 | 推薦 | 删除 | 删除並扣分
Zabudowa Targowa I Systemy Wystawiennicze, Stoiska Targowe, Druk Wielkoformatowy
Systemy wystawiennicze, zabudowa targowa - obsługa firm w zakresie imprez targowych. Systemy targowe można zaprojektować nawet w najprostszych programach komputerowych, dlatego też gdy decydujemy się na wynajęcie stoiska, powinniśmy uprzednio stworzyć w odpowiedniej skali szkic, w którym określimy ile i jakiej wielkości produktów chcemy wystawić. Oferujemy stoiska targowe w wielu standardach w zależności od indywidualnych potrzeb każdego Klienta, profesjonalną obsługę począwszy od koncepcji i aranżacji stoisk (wizualizacje 3D) przez dopełnienie wymaganych przez organizatora formalności, po budowę, oprawę graficzną i wyposażenie wraz z serwisem technicznym stoiska. Nasza firma od 1999 roku zrzeszona jest w Polskiej Korporacji Targowej z siedzibą w Poznaniu, a od 2004 roku w Polskiej Izbie Przemysłu Targowego.
Oferujemy przygotowanie stoiska targowego od podstaw, profesjonalne doradztwo i pomoc w realizacji twojej koncepcji. Zwlekając z rezerwacją, ryzykujemy też, że wolne będą jedynie stoiska nieodpowiadające nam wielkością, typem czy też lokalizacją w hali. Zawsze ze zrozumieniem podchodzimy polastudio.pl (fejk.eu) do oczekiwań naszych klientów dotyczących tego, jak ma wyglądać i jak ma zostać wyposażone stoisko targowe. Systemy szeregowe sprawdzają się jedynie w przypadku tych wystawców, którym do wyeksponowania swoich produktów lub usług wystarczy jedynie 10 czy 12 m2. Wystawcy korzystający z tego rodzaju zabudowy muszą pamiętać, że powinni stosować techniki, które pomogą im wyróżnić się spośród ustawionych obok siebie stoisk. Pomogą też w opracowaniu koncepcji targowego wystąpienia, tak by strategię marketingową firmy skutecznie przełożyć na projekt stoiska. Podczas szczegółowych konsultacji wstępnych możemy ustalić oczekiwania zleceniodawcy dotyczące stoiska targowego.
Wyposażenie stoiska w meble zaplecze kuchenne, urządzenia techniczne do projekcji świetlnych i dźwiękowych, profesjonalne oświetlenie wystawiennicze. W segmencie techniki energetycznej i klimatyzacyjnej pokazane zostaną ekologiczne i energooszczędne technologie: nowoczesne systemy ogrzewania i klimatyzacji budynku, zapewniające wykorzystywanie energii odnawialnej. Naszą jakość wykonawstwa potwierdza praca zgodnie z normami jakości ISO 9001: 2000 i znak „ Stoiska z rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego". Trzeba także zwrócić uwagę na to, aby zachować odpowiednią odległość między poszczególnymi elementami stoiska. Współpraca z nami nie kończy się na budowie stoiska targowego Zajmiemy się również jego kompletnym wyposażeniem - od elementów umeblowania i oświetlenia po montaż sprzętu audiowizualnego. Zobacz nasze gotowe stoiska handlowe, możliwe do szybkiego przygotowania i montażu.
Dlatego warto wiedzieć, że systemy targowe powinny mieć odpowiednią przestrzeń przeznaczoną na praktyczne zaplecze. Proponujemy nowoczesne i eleganckie systemy ekspozycyjne i wystawiennicze: systemy linkowe oraz systemy rurkowe do podwieszeń, innowacyjne konstrukcje panelowe KIND, słupki odgradzające, kołki dystansowe, stojaki, ekspozytory i totemy reklamowe, ramy na wydruki, a także systemy plenerowe. Złym wyborem są bowiem systemy wystawiennicze, w których trudno jest ustawić wszystkie elementy ekspozycji z zachowaniem odpowiednich przestrzeni pomiędzy nimi.
Na większość polskich imprez wystarczy zapisać się pół roku wcześniej, jednak na dużych, popularnych wystawach wszystkie systemy targowe są zajęte niejednokrotnie na dwa lata przed rozpoczęciem imprezy. Wbrew pozorom tego rodzaju systemy targowe wymagają znacznie trudniejszej, specyficznej aranżacji. Można więc przyjąć, że minimalna powierzchnia, którą powinny posiadać systemy targowe wynosi 12 m2. Na naszym systemie wystwienniczym możliwe jest postawienie dużej ścianki targowej nawet do 5m wysokości. Przy pomocy różnych materiałów oraz grafiki możesz stworzyć ciekawe stoiska firmowe na targi bądź prezentacje graficzne. Nasze stoiska targowe zostały docenione na prestiżowych imprezach w Polsce i w Europie. Systemy AREA to idealne rozwiązanie przy tworzeniu wyjątkowych i ciekawych stoisk targowych, salonów wystawienniczych i pokazów handlowych.
共0篇回復 每頁10篇 頁次:1/1
共0篇回復 每頁10篇 頁次:1/1
我要回復
回復內容
驗 證 碼
看不清?更換一張
匿名發表 
脚注信息


访问统计