Database error: Invalid SQL: update pwn_comment set cl=cl+1 where id='631' and iffb='1'
MySQL Error: 1142 (UPDATE command denied to user 'sq_as349477122'@'10.1.253.218' for table 'pwn_comment')
#0 dbbase_sql->halt(Invalid SQL: update pwn_comment set cl=cl+1 where id='631' and iffb='1') called at [/var/www/virtual/as349477122/home/wwwroot/includes/db.inc.php:73] #1 dbbase_sql->query(update {P}_comment set cl=cl+1 where id='631' and iffb='1') called at [/var/www/virtual/as349477122/home/wwwroot/comment/module/CommentContent.php:54] #2 CommentContent() called at [/var/www/virtual/as349477122/home/wwwroot/includes/common.inc.php:526] #3 PrintPage() called at [/var/www/virtual/as349477122/home/wwwroot/comment/html/index.php:13] 亞洲微愛性藥網,男人的加油站。征服女神的秘密武器
网站标志
導航菜單
当前日期时间
當前時間:
购物车
購物車 0 件商品 | 查看購物車 | 我的訂單 | 我的積分 | 會員中心
点评详情
發佈於:2017-1-31 15:50:18  訪問:77 次 回復:0 篇
版主管理 | 推薦 | 删除 | 删除並扣分
Mazowieckie Centrum Nadruku Pracownia Sitodruku I Haftu Komputerowego
Papierowe torby reklamowe z nadrukiem są często wykorzystywane w celach promocyjno-reklamowych. Torby papierowe doskonale sprawdzają się na targach, konferencjach, czy szkoleniach, a także jako ekologiczna alternatywa dla toreb z tworzyw sztucznych. Torby można dowolnie zadrukowywać jedno- lub dwustronnie metodą sitodruku. Oferowane torby reklamowe charakteryzują się wysoką jakością papieru oraz nadruku. Brązowe, białe lub kolorowe torby papierowe produkowane są na zamówienie z uwzględnieniem wymagań Klienta odnośnie: rozmiaru, rodzaju papieru, nakładu i zadruku.
Bardzo ważne dla nas jest, aby klienci byli zadowoleni nie tylko wysokiej jakości torby papierowej, ale także z jakośći wykonanego nadruku. Dokładamy wszelkich starań aby nadruki były wykonane czysto precyzyjnie za zachowaniem odpowiedniej palety barw - drukujemy w kolorystyce CMYK oraz Pantone(R) W przypadku druku na ciemnych podłożach jasnymi farbami dobieramy farmy wysokim współczynniku krycia, dzięki czemu możemy bez problemu drukować np. białą farbą na czarnej torbie. Nadruk wychodzi biały, a nie szary jak w przypadku farb słabym kryciu lub farb wodnych.
Nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę, polastudio.pl tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta, dlatego specjalizujemy się także w nadrukach na opakowaniach i nadrukach reklamowych. Niezależnie czy ma to być folia z nadrukiem czy kubek papierowy, każde nasze zlecenie będzie wykonane starannie, szybko i zgodnie z życzeniem Klienta. Proponujemy Państwu zarówno etykiety na roli zaprojektowane na indywidualne zamówienie, jak również worki z nadrukiem, folie z nadrukiem, papier z nadrukiem, a także opakowania tekturowe z nadrukiem na pizzę, torebki papierowe, reklamówki z nadrukiem, nadruki na długopisach i wiele innych.
Drawback w tym, że reklamówki wykonane z polimeru muszą zostać wrzucone do specjalnego kosza na odpady, a sam proces rozkładu takiego produktu przebiega sprawnie wyłącznie w specjalnych kompostowniach. Szacuje się, że w Polsce tylko ok. 18-20% wszystkich toreb polimerowych jest we właściwy sposób usuwanych ze środowiska. W porównaniu do Holandii, Danii oraz Szwecji (uśredniony współczynnik tzw. kompostowania na poziomie 75-85%) - to wynik, który nadal wyraźnie rozczarowuje.
Różnorodność materiałów, którymi dysponujemy pozwala nam na wykonanie zlecenia nawet dla najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta zawiera ponad 450 modeli papierów ozdobnych. Wykonujemy zarówno standardowe torby z papieru kredowego jak również z papierów półprzeźroczystych typu ICE. Szeroka paleta uchwytów, które możemy zaproponować jako wykończenie torby, sprawia, że każdy zrealizowany przez nas projekt będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.
共0篇回復 每頁10篇 頁次:1/1
共0篇回復 每頁10篇 頁次:1/1
我要回復
回復內容
驗 證 碼
看不清?更換一張
匿名發表 
脚注信息


访问统计